SEXCATCHER. Bez łańcucha, bez kagańca, bez granic

SEXCATCHER. Bez łańcucha, bez kagańca, bez granic

…bo wszystko zaczyna się od trójkątnego skrawka nieba pomiędzy nogami istot uzbrojonych w szpilki, spódniczki, szminki i uśmiechy.

Do Sexcatchera siadałem z myślą, żeby napisać najbardziej kompleksowy poradnik o uwodzeniu z mocnym rock’n’rollowym zacięciem, co jednocześnie sprawiło, że nigdy wcześniej nie napisałem tak szczerego, osobistego tekstu pełnego wyznań i historii, o których nie mówiłem nikomu.

To nie jest książka o miłości i związkach wyglądających jak w reklamie margaryny. To opowieść o seksie. O ludziach, którzy wstają rano i zakładają maski, a następnie zrzucają je tylko wtedy kiedy ich ciała wyginają się w łuk, a oni dochodzą kolejnymi falami. To zapis wstydu, samotności, pożądania oraz myśli, którym każdy będzie głośno zaprzeczał, a kiedy zostanie sam, będzie potakiwał jakbym dotknął jego duszy. To korowód kobiet, które bez względu na to jak grzecznie i niewinnie wyglądają potrafią zamienić się w gwiazki porno, bo dopiero leżąc z rękami związanymi t-shirtem czują się tak wolne od oczekiwań i społecznej presji jak nigdy wcześniej. To historia drogi jaką pokonałem przez ostatnie siedem lat, żeby być lepszym mężczyzną, a na jej końcu zorientowałem się, że stałem się gorszy niż sądziłem, że mogę się stać.

Jednak przede wszystkim jest to poradnik o tym jak wyjść z domu i wrócić do niego z dziewczyną, która kiedyś nawet by na ciebie nie spojrzała. Jak nigdy więcej nie być samotnym. Jak zbudować swoją atrakcyjność, wzbudzać silne uczucia i stać się emocjonalnym piratem, za którym ona będzie uganiała się jak narkomanka za dilerem w ciemnej alei. Z tego punktu widzenia jest to coś więcej niż system uwodzenia, który układałem w swojej głowie przez ostatnie lata i tylko ja wiem jak trudno było doprowadzić to do tak łatwo przyswajalnej formy. To sztuka optymalizowania życia i bycia człowiekiem, wobec którego inni zachowują się dobrze.

Dla mnie, czysto osobiście, Sexcatcher to niesamowicie mroczna, seksowna i prawdziwa książka o ciemnej, zwierzęcej stronie naszej natury. Tej, którą ukrywamy przed światem, a która objawia się w formie pieprzenia się  tu i teraz, w przymierzalniach, toaletach, na łóżkach, za plecami narzeczonych, kiedy zapominamy na tak bardzo potrzebną chwilę, o kredytach hipotecznych, studiach, zbyt niskich stanowiskach w stosunku do swoich kwalifikacji i poczuciu, że żyjemy skserowanymi dniami.

Info

Książka ma 364 strony. Jest to ponad dwadzieścia stron więcej niż Piąty poziom, ale też tekst jest bardziej ściśnięty, więc w praktyce książka jest jeszcze dłuższa. Wydana zostanie w wersji papierowej i z okładką wykonaną przez Piotrka ze studia graficznego Glory of Brand (polecam!) wydrukowaną w lepszej jakości niż w przypadku Piątego poziomu.

sc okladka

Sexcatcher będzie sprzedawany w cenie 49,90 zł (standardowa wysyłka w cenie książki).

W książce znajduje się uproszczony spis treści (całkowicie inaczej wyedytowany i inny układ typograficzny), ale żebyście lepiej zorientowali się co znajdziecie w środku przygotowałem z wersji roboczej pełny spis treści: ZOBACZ

Przedpremiera już 14 kwietnia 2014 r.

Dla kogo?

Wyłącznie dla osób, które kupiły lub kupią Piąty poziom do 12 kwietnia 2014 r. Dzięki przedpremierze dostaniecie nową książkę w specjalnej, niższej cenie, a w chwili kiedy wy ją przeczytacie, pozostałe osoby będą ją dopiero zamawiały zaraz po świętach.

.

Moja decyzja o takim zorganizowaniu przedpremiery wynika z dwóch przyczyn:

 1. Zaufaliście mi półtora roku temu, więc chcę wam za to w ten sposób podziękować
 2. Znając Piąty poziom lepiej wykorzystacie wiedzę z Sexcatchera, bo zadbałem o to, żeby informacje praktycznie się nie pokrywały, ale w poprzedniej książce było dużo wiedzy, która przyda się wam również teraz

Ważne informacje:

Informacji o przedpremierze nie będzie na blogu! Natomiast 14 kwietnia otrzymacie maila z linkiem do zakupu książki, który wygaśnie o północy 20 kwietnia. E-mail będzie wysłany na tego maila, którego używaliście kupując Piąty poziom. Jeśli kupiłeś Piąty poziom w wersji elektronicznej to nie posiadam twojego maila więc przeczytaj pytania w części FAQ (poniżej).

Premiera 22 kwietnia 2014 r.

Licznik na górze strony odlicza dni i godziny do premiery. Kiedy się wyzeruje na blogu pojawi się informacja gdzie i w jaki sposób kupić książkę.


FAQ

Kiedy wrzucisz fragmenty książki?

Będą pojawiać się one na blogu w formie wpisów. Śledź więc bloga.

Do kogo jest skierowany Sexcatcher?

Do wszystkich. Każdy z niej skorzysta, ale w inny sposób. W najgorszym wypadku będzie cieszył się świetnym, mocno seksualnym tekstem. W najlepszym wywróci swoje postrzeganie świata do góry nogami i po początkowym szoku wykorzysta to na swoją korzyść.

Czy będzie ebook?

Na 90% nie. Jeśli będzie to co najmniej po upływie 12 miesięcy od daty premiery. Nie, wcale nie dlatego, że boję się nielegalnego kopiowania, bo z Piątym poziomem tego problemu nie miałem. Zadecydowały o tym inne powody.

Czy będzie można kupić książkę w komplecie razem z Piątym poziomem?

Tak. Ceny i informacje pojawią się w dniu premiery Sexcatchera.

Czy będzie możliwe otrzymanie Sexcatchera za granicę?

Tak.

Kupiłem Piąty poziom w wersji elektronicznej. Czy obejmie mnie przedpremiera?

Tak, ale jest jedna komplikacja techniczna. Nie posiadam maili osób, które kupiły ebooki i nie mogę ich pozyskać bez łamania prawa, dlatego jeśli chcesz mieć możliwość kupienia Sexcatchera wcześniej to wyślij mi maila (volantification@gmail.com) z potwierdzeniem zakupu Piątego poziomu jakie z pewnością dostałeś z księgarni, w której go kupiłeś, a ja dodam ciebie do listy.

Skąd tytuł Sexcatcher?

Źródła są dwa. Pierwszym z nich jest agencja eventowa, którą rozwijałem kilka lat temu o nazwie Dreamcatchers. Dzięki temu wiedziałem, że dreamcatcher to amulet Indian Ameryki Północnej, którego zadaniem było przesiewanie snów i wpuszczanie wyłącznie tych, które były dobre. Nazwa Sexcatcher przyszła w formie natchnienia, kiedy do mnie dotarło, że ona idealnie opisuje uwarunkowane biologiczne strategie płci w stosunku do wybierania partnerów. Do mężczyzn odnosi się człon „sex”, bo to jego w pierwszej kolejności poszukują, skupiając  się na dążeniu do dużej ilości partnerek, krótkich relacjach, a w kontekście oczekiwań i standardów na ich zdrowiu oraz długości możliwej reprodukcji. Do kobiet odnosi się człon „catcher”, bo one poszukują nie tylko seksu, ale również są nastawione na długoterminowe relacje z partnerem, który będzie możliwie najlepszy w kluczowych dziedzinach, które najłatwiej sprowadzić do wysokiego statusu. W szerokim sensie jest to model, który tłumaczy m.in.: dlaczego kobiety wiążą się chętnie ze starszymi mężczyznami, jacy mężczyźni są najchętniej zdradzani i dlaczego, jakie są źródła mitu badboya, która płeć zakochuje się szybciej, a która mocniej, dlaczego kobiety są krytykowane za rozwiązłość, dlaczego jeden wytrysk pozwala teoretycznie na zapłodnienie całej populacji Stanów Zjednoczonych i to dwukrotnie albo dlaczego to mężczyźni częściej rozpoczynają rozmowę z kobietami niż na odwrót.


Jeśli macie inne pytania to napiszcie komentarz pod wpisem. Będę na bieżąco na nie odpowiadał.

 • Szykuje się niezły bestseller. ;)

 • Patryk

  Volant, a jak ładnie poproszę i kupię za moment to dostanę podpisany egzemplarz? :)

  • Volantification

   Nie, bo nie ma mnie w Polsce i to nie ja zajmuję się obecnie wysyłką.

 • Kronos74

  Nie mogę się doczekać!

 • LNS

  Nareszcie konkrety :) Nie mogę się doczekać,aż ją będę miał w rękach :)

 • Maciej

  Jak można się upewnić, że mail jest na liście? :)

  • Volantification

   Twój jest :) W pozostałych przypadkach jeśli ktoś kupił Piąty poziom, a do końca 14 kwietnia nie otrzymał ode mnie maila to wystarczy, że wyśle do mnie wiadomość i się upomni, ale podejrzewam, że nie będzie takich sytuacji, bo mam jedną bazę sprzedaży i graniczy z cudem brak uwzględnieniu jakiegoś adresu.

   • Maciej

    Dzięki za odpowiedź :)

 • Volantification

  Przedpremiera będzie między 14 a 20 kwietnia czyli przez tydzień. Premiera od 22 kwietnia, czyli wtorku po Świętach Wielkanocnych.

  Jeśli chodziło ci o coś innego to sprecyzuj pytanie :)

  • max30

   1 kwietnia :)

 • Dawid

  Myślę, że z datą chodziło, że to zaraz przed świętami :) Sam jestem pewien, że zamówię książkę w przedpremierze, mam jednak pytanie, czy książka jak w przypadku „Piątego poziomu” będzie wysyłana z taką prędkością jak wcześniej, i czy do środy/czwartku (16-17.04) będzie szansa ją otrzymać :)??

  • Volantification

   Prędkość będzie identyczna, więc środa/czwartek to bardzo realny termin.

 • Marcin

  Mam tylko taką nadzieję, że to nie jest PRIMA APRILIS-owy żart! :)

 • Lita

  gratulacje, bardzo cieszy mnie twój sukces :)

 • Greg

  Super :)

  Ostatnio przeglądałem znowu Piąty Poziom. Już chyba znam na pamięć tą książkę i jestem przekonany, że sexcatcher będzie kapitalnym uzupełnieniem.

  Dwa tygodnie. Czekam z niecierpliwością.

  Bardzo też mnie ciekawi w jakim stopniu odniosłeś się do kwestii, którą poruszyłem z Tobą drogą mailową.

  Fajnie, że jest ktoś taki jak Ty, kto dzieli się z nami swoją wiedzą. Dzięki :)

 • Patryk mam na trzecie

  Nie mogę się doczekać. Pod koniec tego roku zerwałem z dziewczyną, o której myślałem że jest inna niż wszystkie. Rozpacz jaką miałem w sobie doprowadziła mnie do tego, że najpierw nie wiedziałem co robić z życiem i komu ufać, a potem wróciłem do V Poziomu i chłonąłem tą książkę dzień w dzień przez okrągły miesiąc. W tym momencie mija 89 dni kiedy trenuję każdego dnia i uczę się hiszpańskiego, prawie codziennie dzwonią do mnie z kilkoma spotkaniami w sprawie pracy, a moje życie jeszcze nigdy nie wyglądało lepiej! Mam nadzieję że uda mi się jeszcze wyrwać z finansowego wyścigu szczurów, choć wciąż zastanawiam się jak skutecznie wprowadzić swój produkt na rynek. Jeśli chodzi o kobiety- jest ich więcej, ale wciąż brak efektów. Mam nadzieję, że Twoja nowa książka wreszcie to zmieni.
  Dzięki radom zawartym w V Poziomie moje życie wygląda teraz tak, że czasem się zastanawiam czy nie powinienem się zacząć czymś martwić, bo to nienaturalne dla mnie, żeby wszystko układało się tak gładko. Mam nadzieję, że to tylko walka ze starymi, zakorzenionymi gdzieś w podświadomości przekonaniami. Volant, dzięki wielkie za wszystko, czekam na nową książkę z utęsknieniem!

 • Nev

  Gratulacje. Czekam na swoją kopię ;)

 • Koncept

  Cena?

  • Volantification

   Jest napisana w tekście. 49,90 zł

 • Volantification

  Dokładnie.

 • Volantification

  Dokładnie.

  • JackWalker

   Hej, Czy jak kupię 5 poziom i sexcather razem to dostanę te książki przed świętami?

   • Volantification

    Piąty poziom mógłbyś dostać na pewno. Co do dostawy Sexcatchera jeszcze nie wiadomo, bo czekamy na jeszcze ciepłe książki z drukarni, bo pojawiło się opóźnianie i usiłujemy ogarnąć adresowanie paczek, bo ilość zamówień nas przytłoczyła (i bardzo pozytywnie zaskoczyła).

   • JackWalker

    Ok. A czy jest sposób by za jednym zamówieniem kupić 2 książki?

   • Volantification

    Tak. Napisz do mnie mail na volantification@gmail.com i wyślę ci link.

 • easy.

  Bardzo alegoryczny spis treści.

  Co za woal przedpremierowy.

  Poczekam na e-booka, nie to żebym miał piracić (;

  easy.

  • Volantification

   Naprawdę nie wiem jak się po tym pozbieram :D

   • easy.

    Też Cię Kocham *;

   • Volantification

    Dziękuję, ale nie jestem taki łatwy :(

   • easy.

    Lubisz to sukno!
    A jeszcze bardziej zwiększoną ilość komciuff

    easy, easy.

 • Daniel

  A jest możliwość wysłania na Paczkomat Inpost ?

  • Volantification

   Tak.

 • „Piąty poziom” czytałem z wypiekami na twarzy, więc „Sexcatcher” trafi do mnie naturalnie przedpremierowo. Może nawet strzelę jakąś recenzję przed oficjalną datą wydania :)

 • easy.

  Nie będę babrał rąk w Twym umyśle, ale jest On majestatem, udało Ci się przewidzieć sytuację i mnie ustrzec od wielkiej tragedii.

 • Rumcajs

  Dawno temu już miałem zakupić V Pioziom i mi nie wyszło. Teraz nie wiem czy chcę czytać obie, czy tylko jedną. Proszę o krótkie porównanie obu książek. Jak druga ma się do pierwszej, tematyka itp :)

  • Volantification

   Cześć Rumcajs. Kopę lat co? :)

   Piąty poziom – fundamenty jakie trzeba mieć, żeby efektywnie działać i mieć szczęśliwe życie. Od nastawienia, przez przekonania, wygląd, pieniądze, towarzyskość i związki do połączenia tego w całość i sięgania wyżej. Jego celem jest przede wszystkim danie kopniaka do zmian i pokazanie drogi do skutecznej pracy.

   Sexcatcher – w odróżnieniu od Piątego poziomu to nie jest kompleksowy poradnik. Skupia się wyłącznie na atrakcyjności seksualnej, biologicznych zasadach dobierania się w pary i całym procesie od poznania do seksu. Według mnie (ale jestem skrajnie nieobiektywny) jest to jedyna książka, która ujmuje te tematy w jeden całkowicie spójny i zrozumiały system. Biorąc pod uwagę, że atrakcyjność seksualna idzie w parze z zaradnością w pozostałych sferach i byciem ogarniętym facetem to Piąty poziom jest dla Sexcatchera podstawą (ale nie wszyscy muszą jej potrzebować, z tym, że ja nie jestem w stanie za kogoś tego ocenić).

   Podsumowując: Jeśli szukasz czegoś co ogólnie pozwoli podnieść jakość życia to polecam Piąty poziom. Jeśli szukasz czegoś co pozwoli podnieść jakość relacji z kobietami to polecam Sexcatcher, Jeśli szukasz po prostu czegoś do poczytania to polecam którąkolwiek :)

 • martin

  Volant, mam pewne wątpliwości co do tej książki.

  Twoja poprzednia książka była bardzo motywująca i treściwa. Jednakże dla kogoś kto czyta dużo książek o sukcesie i regularnie czyta Twojego bloga, nie była ona jakoś specjalnie nowatorska.

  Tematyka uwodzenia również jest już dość oklepana. Znając Twoje teksty i po przeczytaniu spisu treści wydaje mi się, że z grubsza wiem co będzie w każdym z rozdziałów.

  Napisałeś też, że wrzucisz jakieś fragmenty. Pozostaje mi mieć nadzieję, że zrobisz to przed przedpremierą i będzie to coś co jednak wyróżni tę książkę.

  Pozdr.

  • Daniel

   W takim razie warto się zastanowić czy problem nie leży w osobach, które zaczytują się w danej tematyce i oczekują od kolejnej pozycji czegoś „nowatorskiego”, jednocześnie nie robiąc postępów? Żyjemy na tym samym globie, nie pochodzimy z odmiennych planet o innych prawidłowościach. Kup i zastosuj. Ja jeszcze nie czytałem żadnej, ale jak złożę wizytę w Polsce to biorę dwie z miejsca.

 • dejwid

  A ja mam inne pytanie, daleko wykraczające w przyszłość.

  Już jakiś czas temu wpadło mi informacja, ze planujesz dwie książki jedna stricte o seksie (Sexcatcher) a drugą dotycząca już tylko kwestii związkowych. Czy dalej są takie plany?

  • Volantification

   Tak, ale nie wiem kiedy ta trzecia książka powstanie, bo w Sexcatcherze oddałem taki duży kawałek siebie, że teraz chcę odpocząć i zająć się innymi projektami.

 • Emilia Borek

  miły prezent w sam raz na moje urodziny :)

 • Rafał

  Wysyłka Piątego Poziomu jest jedynie kurierem/pocztą czy również za pomocą paczkomatów inPost?

  • Volantification

   W chwili obecnej tylko za pomocą Poczty Polskiej.

 • Radziu

  W związku z tym, że przebywam obecnie w Londynie, chciałbym kupić „Sexcatchera” z wysyłką za granicę. Jaki będzie koszt takiej wysyłki ?
  Volant, czy orientujesz się w jakim terminie docierał „Piąty poziom” do ludzi poza Polską ?
  Czy w przypadku zamówienia przedpremierowego będzie można zamówić obie Twoje książki w komplecie, czy trzeba czekać do oficjalnej premiery ?

  • Volantification

   Przedpremiera dotyczy tylko osób, które kupiły „Piąty poziom”, więc jeśli rozważasz zakup obu to znaczy, że jeszcze nie masz „Piąty poziomu”, a więc przedpremiera Ciebie nie obejmuje.

   „Piąty poziom” poza Polskę docierał zazwyczaj w trzy dni robocze. Do Nowego Jorku jak był huragan szła tydzień, ale to wyjątkowa sytuacja.

   Koszt przesyłki wynosił w zaokrągleniu 21 złotych, które są doliczane do ceny książki.

   Podczas premiery (22 kwietnia) będzie można kupić komplet z wysyłką za granicę.

   • Radziu

    „Piąty poziom” już mam, w Polsce. Przez wielokrotne czytanie książka się trochę zużyla, więc chcialbym mieć nowy egzemplarz.

    Poczekam więc do 22 kwietnia.

    Dzięki za odpowiedź.

   • Volant

    To jak do mnie napiszesz maila 14 kwietnia czyli w dniu przedpremiery to będziemy mogli wysłać ci od razu obie tylko wygeneruję dla ciebie indywidualny link do płatności :)

 • Volantification

  Ad. 1. Jest lepsza niż inne.
  Ad. 2. Jest lepsza niż inne. Lepiej napisana, lepsza treść, bardziej osobista.
  Ad. 3. Są przykłady, ale to nic więcej niż przykłady, bo wciąż to nie tekst na podryw sprawia, że ktoś pójdzie z tobą do łóżka tylko to jaką jesteś osobą.
  Ad. 4. Między innymi.
  Ad. 5. Nie skompromitowałbym się tak.

  • Andy

   Pytam bo wlasnie tego gowna nie chce a na rynku jest pelno pseudo guru podrywu co stosuja NLP i techniki pua.

   • Volantification

    Byłem na jednym szkoleniu – u Feniksa. Całej reszty (w praktyce większości) uczyłem się sam.

  • Andy

   U jakich trenerow sie uczyles?

   • Andy

    Przekonujacy jestes :D Ostatnie pytanie Czy to poradnik od A do Z o uwodzeniu ?

   • Volantification

    W 90%, ale nie w całości, bo uwodzenie to jeden z elementów życia i się bardzo mocno zazębia z innymi. Nawet społeczny dowód społeczny w praktyce wiąże się z udanym życiem socjalnym, a to zasada-matka wywierania wpływu.

   • ANDY

    W takim razie ta ksiazka jest dla mnie .

 • PAN_M

  Mały off top. Kolejny raz przeczytałem „Piąty Poziom”, żeby przypomnieć sobie Twój styl pisania, podejście i tego typu rzeczy. Stwierdziłem że to dobry pomysł przed przedpremierą nowej książki, którą mam zamiar od razu kupić.

  Jednak chciałem spytać o coś innego. Czytając książkę moją uwagę zwróciło dużo odniesień do „48 prawa władzy” Roberta Greene, szczególnie w ostatniej części przez stanie na ramionach olbrzymów, maskowanie swoich wad, zachowywaniu się jak król czy nie odkrywaniu swoich zamiarów po „Zawsze kończ zwycięstwem”. Wiele razy chwaliłeś „Księcia” Machiavelliego, ale nie trafiłem na opinie o 48 prawach władzy. Jestem po prostu ciekaw jakie masz zdanie o tej dojść kontrowersyjnej książce.

  • Volantification

   Nie chwaliłem jej nigdy bo to właściwie zlepek cytatów, ale jest super pod tym kątem, więc polecam.

 • Marko

  Czy link do przedpremierowego zakupu książki pojawi się na mailach w poniedziałek o północy czy raczej w późniejszych godzinach :) ?

  • Volantification

   Koło 10 lub 11 rano.

   • Tomek

    A będzie możliwość, żeby w przedpremierze zamówić 2 sztuki Sexcatchera? :)

   • Volantification

    Tak.

   • Tomek

    Napisałeś w mejlu coś o dedykacji. Może byś coś skrobnął od siebie w książce którą zamówiłem? :)

   • Volantification

    Ok :)

   • Tomek

    Więc czekam z nadzieją, że dotrze do mnie przed weekendem. Pozdrawiam! ;)

 • Greg

  Jest 14 kwietnia… Czy tylko ja nie dostałem maila o przed premierze SexCatcher’a?

  • Volantification

   Wtedy maile jeszcze nie zostały rozesłane. Teraz już go otrzymałeś? Jeśli nie to napisz do mnie na volantification@gmail.com

 • marcin

  Jutro już zamawiam :)

 • marcon was

  Jest możliwość dostania książki za pobraniem?

  • Volantification

   Preferuję inne opcje :)