O czym jest ten blog?

Volantification istnieje od 2010 roku. Początkowo blog był pisany na blogspocie, a nazwę wymyślił mu Youtube, kiedy nick Volant okazał się być zajęty. Logo zrobiłem w paincie, a poprawiliśmy je w gimpie. Bloga nie pokazałem znajomym. Nie świeciłem na nim buźką. Pisałem zbyt długie teksty. Jednym zdaniem – zrobiłem wszystko co mogłem, żeby nikt go nie zaczął czytać.

Nie udało mi się to.

Obecnie każdego miesiąca blog jest odwiedzany przez ponad 100 000 czytelników oraz zalicza pół miliona odsłon. Najważniejsze jednak jest, że Vol. posiada jedną z najfajniejszych społeczności w Internecie złożonej z osób, które wiedzą, że mogą więcej i lepiej. W tym miejscu lubimy atrakcyjne kobiety i świetne związki. Nie mówimy, że pieniądze są nieważne. Nie spinamy się, nie traktujemy wszystkiego serio i lubimy się śmiać. Jeśli narzekamy to tylko po to, żeby coś zmienić. Znamy słowo sarkazm. Czytamy książki. Pijemy whisky. Uprawiamy sport, dobrze się odżywiamy i pływamy w morzu. Chcemy żyć tak, żeby kiedyś napisać wspaniałą biografię.

I wiem o tym, że ją napiszemy.

harvey

Jeśli mówisz tak o sobie, to jest to miejsce dla ciebie.

Kim jestem?

Nazywam się Michał Szatiło.

Powoli zbliżam się do wieku, w którym mężczyźni czują, że najlepsze przed nimi, a kobiety, że najlepsze mają już za sobą. Jestem absolwentem prawa, blogerem, autorem i przedsiębiorcą. Na co dzień zajmuję się marketingiem internetowym, reklamą i działalnością wydawniczą. Piszę o wnioskach, jakie wyciągnąłem ze swoich doświadczeń oraz o sposobach, które pozwalają mi być bardziej efektywnym i prowadzić życie lepszej jakości, zarówno to zawodowe, jak i prywatne. Możliwe, że zadziałają również u Ciebie.

W 2012 roku opublikowałem swoją pierwszą książkę: Piąty poziom, nad którą achy i ochy sprawiły, że poczułem się kochany. W 2014 roku opublikowałem swoją drugą książkę Sexcatcher, która jest jeszcze lepsza. W marcu 2015 roku otrzymałem statuetkę dla Najlepszego Bloga Roku 2014 w kategorii Lifestyle.

d

Moje książki

Jeszcze lepsze i bardziej szczere niż Volantification.

Najseksowniejsza książka o kobietach i związkach

Najbardziej kompletny poradnik do zmiany swojego życia

Oceny i recenzje książki możesz przeczytać na oficjalnej stronie (KLIK) lub w serwisie lubimyczytac.pl (KLIK)

Książkę możesz kupić klikając przycisk „Kup teraz” poniżej.

Wysyłka kurierska tylko 10 zł!

Kup teraz za 49,90 zł

Oceny i recenzje książki możesz przeczytać na oficjalnej stronie (KLIK) lub w serwisie lubimyczytac.pl (KLIK)

Książkę możesz kupić klikając przycisk „Kup teraz” poniżej.

Wysyłka kurierska tylko 10 zł!

Kup teraz za 47,00 zł

Możesz również kupić zestaw obu książek w niższej cenie.

Płacisz raz i od razu dostajesz podwójną dawkę wartościowych informacji, szczerych historii i świetnego poczucia humoru.

Wysyłka kurierska tylko 10 zł!

Kup obie książki jednocześnie za 87,00 zł

Subskrypcja

Newsletter w formie wiadomości e-mail, wysyłany bezpośrednio po publikacji nowego tekstu wraz z linkiem, pod którym można go przeczytać. Wygodna forma, idealnie działają na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych.

Na newsletter możesz się zapisać, wpisując poniżej swój adres e-mail i klikając „Zapisz się!”. Następnie dostaniesz link aktywacyjny, po którego kliknięciu, zostaniesz dopisany do listy subskrybentów.

2 + 7 =