Współpraca

O blogu

Volantification istnieje od 2010 roku i jest profesjonalnie prowadzonym blogiem, który łączy w sobie pasję do pisania i opowiadania historii oraz najlepsze praktyki biznesowe z zakresu brandingu, sprzedaży i dystrybucji treści.

Charakter tego miejsca wyznacza subiektywność i autorskie opinii, przydatność informacji oraz duża zaangażowana społeczność obejmująca 60 tysięcy fanów na Facebooku i 100 tysięcy użytkowników bloga miesięcznie.

Podstawowe tematy poruszane na blogu to efektywność osobista, budowanie zdrowych relacji prywatnych i biznesowych, motywacja oraz psychologia sukcesu.

Co oferuję?

Z wykształcenia jestem prawnikiem, więc wiem jakie zasady powinny spełniać tworzone treści reklamowe, a od 2009 roku prowadzę działalność w internecie tworząc i promując różnorodne projekty internetowe. Podejmując współpracę jest dla mnie priorytetowe, żeby były z niej zadowolone wszystkie strony: zleceniodawca, ja jako twórca i moi czytelnicy. Oferuję zarówno poprowadzenie kampanii od zera, jak i realizację konkretnych wymagań klienta. 

Możliwe formy współpracy na blogu to:

  • Artykuły sponsorowane
  • Posty sponsorowane na Facebooku
  • Zapowiedzi i relacje z wydarzeń
  • Wyjazdy sponsorowane
  • Organizację konkursów
  • Wywiady
  • Kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku

Współpracowali z VOLANTIFICATION

Na blogu swoje kampanie reklamowe realizowały takie marki jak AXN, Biuro Informacji Kredytowej, Singleton, Nałęczowianka i wiele innych. Najczęstszą formą współpracy była publikacja artykułu sponsorowanego i jego promocja w social media. Wiele z tych artykułów wygenerowało kilkadziesiąst tysięcy wyświetleń.

Kontakt

Możesz się ze mną skontaktować pisząc na adres volantification@gmail.com lub korzystając z formularza obok. 

12 + 7 =