Współpraca reklamowa na Volantification

 volantification@gmail.com

Volantification istnieje od 2010 r. i jest obecnie jednym z największych blogów lifestyle’owych w Polsce, który uzyskał tytuł Najlepszego Bloga 2014 roku w kategorii Lifestyle oraz jest jednym z najczęściej polecanych przez innych blogerów stron według zestawienia Share Week 2015 Andrzeja Tucholskiego. Volantification jest miejscem znanym ze swojej jakości oraz filozofii życiowej nastawionej na sukces we wszystkich obszarach życia.

Charakter tego miejsca wyznacza:

  • subiektywność i autorskie opinie
  • jakość treści
  • przydatność informacji
  • ostra selekcja publikowanych materiałów

Podstawowe tematy poruszane na blogu to:

  • związki i uczucia
  • budowanie zdrowych relacji prywatnych i biznesowych
  • motywacja
  • psychologia sukcesu

Moim celem jest, żeby treści te były maksymalnie przydatne i miały wpływ na poprawę standardu życia czytelników.

Volantification w podstawowych liczbach

Unikalni użytkownicy miesięcznie

%

Kobiety

Wyświetlenia miesięcznie

%

Osoby w wieku 18-34

Orientacyjny koszt współpracy wynosi 5 000 zł netto.

Ta wycena obejmuje przygotowanie jednego autorskiego tekstu oraz jego promocję w moich kanałach social media, na takich samych zasadach, jakie dotyczą pozostałych artykułów. Końcowa wycena może być zarówno niższa, jak i wyższa w zależności od tematu wpisu, marki, której dotyczy współpraca oraz mojego nakładu pracy. 

Z kim będziesz współpracować?

Mam na imię Michał.

Jako bloger jestem aktywny od pięciu lat, w czasie których tworzyłem i współtworzyłem kilkanaście stron internetowych, napisałem ponad pół tysiąca artykułów oraz dwie książki z zakresu rozwoju osobistego: Piąty poziom i Sexcatcher. Volantification jest profesjonalnie prowadzonym blogiem, który łączy w sobie pasję do pisania i opowiadania historii oraz najlepsze praktyki biznesowe z zakresu brandingu, sprzedaży i dystrybucji treści.

Poza blogiem jestem przedsiębiorcą, specjalistą ds. prawa reklamy i pasjonatem psychologii sukcesu. Jako prelegent byłem uczestnikiem licznych konferencji branżowych, jako gość udzielałem wywiadów w radiu oraz dla portali internetowych.

Prywatnie jestem fanem kultury, dobrego alkoholu oraz bilarda.

Możesz się ze mną skontaktować pisząc na adres volantification@gmail.com lub korzystając z poniższego formularza.

13 + 14 =