22 czerwca 2010 roku, mniej więcej o tej porze, po raz pierwszy nacisnąłem przycisk „Opublikuj post”. Ten niepozorny moment otworzył w moim życiu całą fantastyczną epokę, w której mogłem mówić o sobie „bloger”, a wy wsiedliście na pokład i dmuchaliście mi w żagle.

Okrągłe rocznice mają w sobie pewną magię. Są jak kamień milowy, na którym można siąść, spojrzeć za siebie i powspominać drogę, którą się przeszło. Są też doskonałą okazją, żeby tę drogę utrwalić i zachowań.

Właśnie dlatego (i z powodu waszych sugestii) postanowiłem zebrać najlepsze teksty, które powstały w latach 2010-2020 i wydać je w formie książki. Czy to książka dla Ciebie? Nie mam pojęcia, ale wiem, że jest co najmniej osiem powodów, dla których warto ją mieć.

.

1. Jednorazowa oferta

To jubileuszowe wydanie z okazji dziesięciolecia bloga. Oznacza to, że książka będzie w sprzedaży tylko do 21 lipca. Po tej dacie zniknie możliwość jej kupienia. “Nie jesteśmy z porcelany” nie będzie miało dodruków, a ponownie będzie mogło pojawić się dopiero po zamknięciu bloga lub mojej śmierci.

.

2. Ręcznie numerowane egzemplarze

Powstanie tylko tyle egzemplarzy książki, ile wpłynie zamówień. Każdy z egzemplarzy będzie miał swój indywidualny, ręcznie wpisany numer, więc nie będzie dwóch takich samych książek.

.

3. Ekskluzywne wydanie

Składa się na nie twarda oprawa, doskonały papier i druk w kolorze. Wszystkie teksty zawarte w książce zostały zaktualizowane, poddane korekcie i redakcji oraz dostosowane do czytania w formie drukowanej. Dodatkowo książka została bogato zilustrowana grafikami autorstwa Agnieszki Kumudy.

.

.

4. Ponadczasowe artykuły

Przez lata pisaliście, że te artykuły powinno się wydrukować i zrzucać z samolotów. Teraz jest na to szansa (chociaż wolałbym nie dostać książką w głowę). “Nie jesteśmy z porcelany” to nie jest po prostu wydrukowany blog. To starannie wybrane,  najbardziej wartościowe treści z Volantification, w tym również artykuły niedostępne już online. Wszystkie teksty zostały pogrupowane w trzy części tematyczne: Działanie, Związki, Szczęście, a kupienie książki gwarantuje, że zawsze będziesz mieć dostęp do swoich ulubionych tekstów, bez względu na to, co się stanie z blogiem.

.

5. Wyjątkowy prezent

Unikalność książki i jej ograniczona dostępność na rynku (sprzedaż potrwa tylko 30 dni) sprawia, że jest to doskonały prezent dla fanów bloga, dla osób, które nie lubią czytać dłuższych tekstów online oraz dla czytelników, które nie lubią zagłębiać się w blogowe archiwa.

.

6. Wirtualna piątka

Kupując książkę, możesz przybić mi wirtualną piątkę i powiedzieć: “Dzięki za te wszystkie lata, Volant”. Ale nie musisz, to że jesteś to też dla mnie ogromne podziękowanie. Serio.

.

7. Wszystko w cenie!

Kupując “Nie jesteśmy z porcelany” nie musisz płacić za wysyłkę, ani za dodatkową wersję mobilną PDF. To wszystko otrzymasz od razu w pakiecie.

.

8. Zero ryzyka

Chociaż świeżo wydrukowane książki będą wysyłane dopiero po zakończeniu sprzedaży, to od razu po opłaceniu zamówienia otrzymasz PDF książki (dostosowany do czytania mobilnie). Dzięki temu zapoznasz się z jej zawartością i sprawdzisz jakość wykonanej korekty. Jeśli cokolwiek nie spełni Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci całość poniesionych kosztów bez zadania żadnych pytań.

Książka była możliwa do kupienia tylko do 21 lipca 2020 roku na stronie: https://niejestesmyzporcelany.volantification.pl/