Cześć!

Jestem Michał

Nazywam się Michał Szatiło. Moim celem jest spełniać marzenia i dzielić się z innymi informacjami o tym, jak poprawiać swoje życie. Od 2010 roku robię to prowadząc bloga dla najfajniejszej społeczności na świecie.

 

Więcej o mnie

Pracuję

Od 2009 roku zajmuję się tworzeniem projektów internetowych, brandingiem oraz marketingiem internetowym. W tym czasie prowadziłem 4 blogi oraz kierowałem pracą dwóch portali doskonaląc skuteczne tworzenie treści.

Począwszy od 2015 roku brałem udział w kampaniach reklamowych takich marek jak: AXN, Grupa Żywiec, Singleton, Philips, Nałęczowianka, Planete+, De’Longhi…

Bloguję

Tworzę blog Volantification.pl, który od 2010 roku stał się wyjątkowo silną marką skupiającą wokół siebie potężną społeczność. Dzisiaj Volantification to ponad 21 milionów odsłon globalnie, 100 tysięcy użytkowników miesięcznie oraz 60 tysięcy fanów na Facebooku. Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące efektywnej pracy, motywacji i życiowych priorytetów.

Piszę

Jestem jednym z pierwszych polskich self-publisherów oraz autorem trzech książek, które miały swoją premierę w roku 2012 (Piąty poziom), 2014 (Sexcatcher) i 2019 (Projekt Przyszłość). Ich łączny nakład przekroczył 15 tysięcy egzemplarzy. 

Prywatnie

Mieszkam w Lublinie. Jestem mężem, a także ojcem dwóch córek: Nadii (2016) i Aleksandry (2018).

Lubię miejsca, marki i przedmioty z historią. Cenię kawę i dobry alkohol. W wolnych chwilach zgłębiam historię Włoch i grę w bilard.

Wykształcenie

Studiowałem przede wszystkim w Lublinie. To właśnie w tym mieście:

  • ukończyłem Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne (2006-2011)
  • zdobyłem tytuł magistra prawa (praca powstała na seminarium z prawa finansowego) (2011)
  • ukończyłem Międzywydziałowe Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie “Odpowiedzialność społeczna w innowacyjnej gospodarce” (2011-2015)
  • obroniłem doktorat poświęcony wolności wypowiedzi w reklamie (2015)

Ponadto odbyłem półroczny staż naukowy w KU Leuven w Belgii.

Wybrane Nagrody i osiągnięcia
  • Blog Roku 2014, kategoria Lifestyle
  • Wyróżnienie “Męski Blog Roku” magazynu Men’s Health
  • Dwukrotny stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Moje książki

Jak planować, realizować cele i mądrzej żyć

Ponad 400 stron praktycznej wiedzy o wprowadzaniu zmian, wykorzystywaniu szans, wybieraniu priorytetów i przekuwaniu ich w harmonogramy pracy, które pomogą ci zbudować lepsze jutro, pracować efektywniej i mieć więcej czasu na przyjemności.

Podręcznik kompleksowej zmiany życia

“Piąty poziom” zawiera 10% strategii, taktyk i wskazówek w 90% odpowiedzialnych za odczuwane szczęście. Pięć pełnych konkretów rozdziałów dotyczących skutecznych przekonań, finansów, życia uczuciowego i self-marketingu.

Przewodnik po męskiej atrakcyjności

“Sexcatcher” to trzynaście rozdziałów o procesie dobierania się w pary, atrakcyjności i zasadach skutecznego flirtu. Autobiograficzna treść, dzięki której będziesz znacznie bardziej efektywny na polu relacji damsko-męskich.        .

Gdzie mnie znajdziesz?

Moje największe medium. Informacje o tekstach, aktualności, cytaty

[W TRAKCIE BUDOWY] Założona przeze mnie grupa. Networking, biznes, rozwój

Sklep z moimi książkami i innymi produktami

Moje prywatne medium. Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia

Profil prywatny. Komentarze, zdjęcia, osobiste statusy

Mój profil zawodowy

Kontakt

12 + 11 =