Co musi się wydarzyć, żeby stworzyć związek

utworzone przez | 1 komentarz

Powiedzmy, że jesteś na imprezie branżowej. Widzisz tam faceta, który ci się podoba. Próbujesz na niego nie patrzeć, ale czujesz się tak, jakby twój wzrok był przywiązany do niewidzialnej linki, która sprawia, że cały czas odwracasz głowę w jego stronę.

Załóżmy przez chwilę, że on zerka tak samo na ciebie, a są na to duże szanse, bo zwykle podobamy się znacznie większej liczbie osób niż przypuszczamy. Załóżmy też, że to fajny facet, czyli jest niezależny, zaradny, ma swój świat, o który dba i nie unika bliskości. Mało tego! Jeszcze tego nie wiesz (w końcu dopiero na niego patrzysz i nie znasz nawet jego imienia), ale to jedna z osób, z którą będziesz szalenie szczęśliwa. Jednym zdaniem – pasujecie do siebie.

Pytanie brzmi: co musi się stać, żebyście zostali parą?

 

1. Kontakt

To warunek wstępny, bo żeby wpaść sobie w oko musicie wcześniej pojawić się w swoich życiach. To jednocześnie jest warunek, którego zaskakująco wiele osób nie spełnia. Często moje klientki mówią, że są zadowolone ze swojego życia i je lubią, ale zawsze pytam, czy jest to życie, w którym pojawiają się nieznani mężczyźni, którzy je interesują. Wtedy odpowiedź często brzmi negatywnie, a one nie wiedzą, jak to zmienić.

 

2. Nawiązanie znajomości

Zbyt wiele znajomości kończy się tym, że się spotykamy i… nic z tym nie robimy. Nie wiemy jak rozpoznać, że się komuś podobamy ani nie wiemy jak nawiązać rozmowę, żeby się nie wygłupić. Tymczasem, nawiązanie znajomości to nie tylko podanie sobie rąk i przedstawienie się. To także iskrząca się od flirtu rozmowa, która budzi ciekawość drugiej osoby i zasiewa szanse na kolejne spotkania. Jeśli zrobicie to dobrze, to wymienicie się kontaktami i dacie sobie możliwość kolejnego tête-à-tête.

 

3. Randkowanie i spotkania

Nic nie przyjdzie wam z wymiany kontaktami, jeśli nie zrobicie z nich użytku. Musicie się jeszcze kiedyś spotkać, upewnić co do wzajemnego iskrzenia i dołączyć kolejny element układanki, czyli budowę głębokiej więzi.

Kiedy myślę o randkach, to widzę je tak, jakby były to liny, dzięki którym budujecie pomost łączący wasze życia. Czasem te liny się zrywają i wymagają odbudowania. Czasem są zbyt słabe, żeby kogokolwiek utrzymać. Czasem brakuje tu namiętności i innych elementów, dzięki którym z niecierpliwością czeka się na kolejne spotkanie. Jednak mając odpowiednie informacje, z łatwością przyjdzie ci prowadzenie ekscytującej rozmowy, dzięki której pokażesz swoje najlepsze cechy i sprawdzisz, czy on jest facetem dla ciebie.

 

4. Stworzenie wyjątkowej relacji

Pierwsze spotkania polegają na badaniu gruntu i chociaż ja zapewniłem cię, że do siebie pasujecie, to on jeszcze tego nie wie. Chociaż wydaje się nam, że randki zawsze powinny mieć na celu związek, to jest to znacznie mniej oczywiste. W naszych życiach inni ludzie pełnią rozmaite role: przyjaciół, wypełniaczy wolnego czasu, niezobowiązujących kochanków, partnerów i różnych relacji pomiędzy nimi. To moment, kiedy on zadaje sobie pytanie: „Kim chcę, żeby ona dla mnie była?”, a jego odpowiedź zależy od tego, czy wpadniesz w znany mu schemat, czy też pokażesz swoją unikalność, sprawiając, że nie tylko będzie chciał cię zdobyć, ale też dzień po dniu zdobywać.

 

5. Wejście w związek

Jest wiele osób, które się wzajemnie pociągają, rozumieją, mają intymną relację (w znaczeniu tak fizycznym, jak i psychicznym), ale ich związek osiada na mieliźnie. Przestaje się rozwijać i zdaje się donikąd nie prowadzić. Paradoksem jest to, że ludziom może być ze sobą dobrze, ale to nie znaczy, że wejdą w bliski związek, zdecydują się wspólnie zamieszkać czy wziąć ślub. Żeby tego uniknąć, warto wyznaczyć relacji odpowiedni kierunek i, przede wszystkim, rozmawiać o związku, zamiast zakładać, że cokolwiek między wami jest oczywiste.

 

To był fragment przewodnika „Nie czekam!”, a w jego pełnej wersji pomogę Ci przejść przez te wszystkie etapy KROK PO KROKU.

Dzięki „Nie czekam!”:

  • Dowiesz się jak zadbać o swoje życie, żeby wreszcie zaczęli się w nim pojawiać interesujący cię mężczyźni.
  • Poznasz odpowiedzi na niedające ci spokoju pytania i zobaczysz, jak sytuacja wygląda z męskiej perspektywy.
  • Dostaniesz tu dziesiątki przykładowych wzorów i schematów do zastosowania.
  • Będziesz wiedzieć jak się zachować, co mówić i jak reagować, żeby pokazać swoją osobowość w pełnej krasie.
  • Nauczysz się rozpoznawać zainteresowanie, wdrożysz zachowania zachęcające mężczyzn do nawiązania znajomości i sama nauczysz się je nawiązywać.
  • Dostaniesz listę tematów, których lepiej nie poruszać na randkach i tych, które pozwolą ci prowadzić angażujące, głębokie rozmowy.
  • Sprawisz, że mężczyzna będzie czuł się przy tobie absolutnie wyjątkowo i zrobi wszystko, żeby cię nie stracić.

Inaczej mówiąc, znajdziesz tu informacje, dzięki którym zrozumiesz, jak myślą mężczyźni oraz dowiesz się, jak się przy nich zachowywać, żeby stworzyć z nimi związek bez zdawania się na przypadek.

 

Kliknij w przycisk poniżej i poznaj szczegóły!

Psst! Psst! Dołącz też do obserwujących bloga na facebooku lub instagramie.

Dołącz do newslettera

Volantification to najbardziej opiniotwórczy blog o relacjach w Polsce.

Zostaw mi swój adres e-mail, żeby otrzymywać niepublikowane nigdzie indziej artykuły, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o relacjach.

Po dołączeniu do newslettera będziesz dostawać:

Artykuły tylko dla odbiorców newslettera

Będziesz otrzymywać moje darmowe materiały i artykuły, tworzone tylko dla osób zapisanych na listę

Nowe teksty z bloga bezpośrednio na maila

Kiedy pojawi się mój nowy tekst, to otrzymasz go od razu na maila, dzięki czemu już nigdy nic cię nie ominie

Informacje o nowych projektach

W pierwszej kolejności dowiesz się o newsach dotyczących moich działań oraz nowych, ekstremalnie przydatnych produktach

Zniżki i rabaty

Zapisując się do newslettera otrzymujesz możliwość korzystania ze zniżek i rabatów, o których nie informuję w żadnym innym miejscu. 

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments