Właśnie wystartowała przedsprzedaż mojej nowej książki! Nosi tytuł „Od Ja do My” i znajdziesz w niej sześć elementów, bez których stworzenie udanego związku jest właściwie niemożliwe.

Tę książkę napisałem tylko z jednego powodu i jest to ten sam powód, dla którego w ogóle zajmuję się dzieleniem swoim doświadczeniem i wiedzą.

Ten powód jest prosty – nie ma nic ważniejszego, niż edukacja.

Jeśli wyobrazisz sobie kogoś, kto spędza dni na kanapie, nie dba o siebie, podejmuje fatalne decyzje finansowe i żyje jak automat, to możesz powiedzieć, że rozwiązaniem jego problemów byłaby walizka z milionem dolarów. Jednak moim zdaniem to tylko chwilowe rozwiązanie. Nie zmieniając swoich priorytetów i nie ucząc się podejmowania lepszych decyzji, jest tylko kwestią czasu, kiedy ta osoba wróci do punktu wyjścia. Do tej swojej kanapy, zaniedbania i nieprzemyślanych wyborów.

Dokładnie tak samo jest z relacjami. Żyjemy w takich czasach, że coraz mniej osób ma dobre wzory tego, jak z kimś być. Mamy więcej aplikacji do komunikacji, niż umiejętności rozmowy. Wiele osób notorycznie ładuje się w relacje, które są więcej niż przyjaźnią, ale mniej niż związkiem. Dostają sprzeczne sygnały i nie wiedzą jak je interpretować, albo wchodzą w związki, które po krótkiej fazie oszołomienia, stają się jak zdjęcie skserowane zbyt wiele razy.

W tej sytuacji ludzie lubią sobie powtarzać, że „wystarczy spotkać odpowiednią osobę”. Dla mnie jest to jednak odpowiednik miliona dolarów w walizce. Wystarczy na chwilę. Żeby poczuć realną zmianę, musisz zmienić to, jak podchodzisz do relacji, jak wybierasz inne osoby, jak budujesz związki i co w nich robisz.

„Od Ja do My” to nie jest książka dla wszystkich. Jeśli nie chcesz być w związku albo już w nim jesteś i czujesz tyle satysfakcji, że brakuje dla niej skali, to pewnie nie znajdziesz w niej za wiele przydatnych dla siebie informacji.

Natomiast jeśli czujesz, że coś w twoich relacjach nie działa, to książkę „Od Ja do My” napisałem dla ciebie.

W szkołach nie uczy się nas jak tworzyć związki, ale „Od Ja do My” wypełnia tę lukę. Umożliwi Ci ona przejście od sytuacji, w której chcesz być w związku, ale nie wiesz gdzie popełniasz błąd, do sytuacji, w której będziesz wiedzieć jak wybierać partnerów i na czym się skupić, żeby być w udanej relacji.

Dzięki tej książce:

Z

Bez względu na to, ile obecnie wiesz o związkach i jakie masz za sobą doświadczenia, będziesz w stanie stworzyć dobry i pozbawiony dramatów związek

Z

Nauczysz się patrzeć na siebie w realny sposób, nabierzesz luzu w tworzonych relacjach, i zaczniesz zarażać innych tym, co w tobie najlepsze

Z

Poznasz zachowania, dzięki którym twój związek będzie odporny na kryzysy

Z

Dotrze do ciebie, że w zbudowaniu związku nie liczy się to, ile osób przyciągasz, tylko o to, kogo przyciągasz. W efekcie uwolni cię to od wyścigu w zawodach na „najlepsze pierwsze wrażenie”

Z

Zrozumiesz, że nie z każdą osobą stworzysz udany związek i nauczysz się wybierać te, z którymi będzie to możliwe

Z

Zaczniesz brać odpowiedzialność za swoje życie uczuciowe, a świat emocji stanie się dla ciebie tak jasny i zrozumiały jak nigdy wcześniej

Nikt nie rodzi się mistrzem związków, ale wiem, że można się tego nauczyć. Wiem, że dzięki tej książce przestaniesz popełniać dotychczasowe błędy i nauczysz się czym je zastąpić, a to wszystko w cenie obiadu dla dwóch osób.

.

Psst! Psst! Dołącz też do obserwujących bloga na facebooku lub instagramie.