Przedsprzedaż „Od Ja do My” kończy się już jutro, a jeśli jeszcze tej książki nie masz, to przedstawię Ci 10 powodów, dlaczego warto ją kupić już TERAZ.

*

1. Związki to jeden z najważniejszych obszarów życia, a „Od Ja do My” to najtańszy sposób, żeby o niego zadbać

W książce zawarłem mnóstwo wiedzy, która wyprostuje twoje spojrzenie na relacje, przygotuje na świetny związek i nauczy cię o niego zadbać.

Jednocześnie ta sama wiedza w formie kursu online kosztowałaby 200-500 zł, a na konsultacjach indywidualnych 1000-2000 zł.

Mi jednak zależy na tym, żeby ta wiedza była dostępna dla każdego, więc książkę kupisz w cenie obiadu dla dwóch osób. Droższe produkty będę mieć w sprzedaży w 2022 roku :)

2. Lepszej ceny już nie będzie

Na pytanie czy będzie taniej odpowiadam – już jest taniej, niż będzie po zakończeniu przedsprzedaży. Jutro o północy pojawi się nowy cennik z nowymi pakietami, które wciąż będą dobre, ale jednak mniej hojne niż obecnie.

3. Autograf

Autografy rozdaję tylko w przedsprzedażach. Dla czytelników jest to super, bo dzięki temu książka jest bardziej unikalna. Nie bez znaczenia jest też fakt, że książki z moim podpisem sprzedają się za znacznie wyższą cenę.

Co ciekawe, nie dotyczy to tylko Projektu, ale też np. Piątego poziomu, który „na zewnątrz” osiąga szalone ceny i to pomimo tego, że wciąż jest dostępny u mnie w sklepie za 49,00 zł :)

Stracić możesz pieniądze na giełdzie i lokacie, ale nie ma opcji, żeby stracić na tych książkach.

4. Książka papierowa jest dostępna tylko teraz

Zostanie wydrukowanych tyle egzemplarzy „Od Ja do My” ile otrzymam zamówień, a 31 stycznia już nie będzie wersji drukowanej w ofercie.

Co prawda nie wykluczam, że kiedyś będę miał fantazję zrobić dodruk, ale z pewnością nie dojdzie do tego w najbliższych miesiącach.

5. Do jutra obowiązuje darmowa wysyłka

Na terytorium Polski oczywiście.

6. Kupując książkę teraz unikasz konieczności pisania takich maili:

„Nie jesteśmy z porcelany” była książką drukowaną jednorazowo i jej wersja papierowa już się nie pojawi. Przy „Od Ja do My” nie składam tak mocnej deklaracji, ale jak już wspomniałem – ta opcja zniknie 31 grudnia i nie wiadomo kiedy znów się pojawi (jeśli w ogóle).

7. Książka została już wszechstronnie przetestowana

Setki osób znalazły ją pod choinką, inne przeczytały ją w formie ebooka, a ja dostałem ogrom wiadomości z podziękowaniami za to, że ją napisałem. Nie wiem czy to akurat książka dla Ciebie, bo to zależy od tego, czego chcesz od życia, ale jednego jestem pewny – jeśli chcesz mieć udany, trwały związek, to zebrałem w niej kluczowe informacje, które to umożliwią.

8. Dzięki temu zakupowi zaczniesz nowy rok z kopyta

Jeśli relacje są dla ciebie ważne (a wierzę, że są), to dzięki tej książce wejdziesz w nowy rok z czystym kontem, poukładanymi informacjami w głowie i siłą potrzebną do zadbania o ten obszar.

9. Na koniec, taka okazja się nie powtórzy

Lepszej okazji nie będzie już NIGDY! Serio. Możesz co prawda mi nie wierzyć, ale jeśli wejdziesz na stronę odjadomy.pl jutro po północy, to zobaczysz już zupełnie inną ofertę – bez wersji papierowej książki, z wyższymi cenami i krótszą gwarancją.

Nie czekaj! Kliknij w poniższy przycisk i przejdź na stronę zakupową!

.

Psst! Psst! Dołącz też do obserwujących bloga na facebooku lub instagramie.