24 września 2012 roku – data, którą zapamiętam na zawsze.To właśnie na dzisiejszy dzień przypada premiera mojej pierwszej książki. Nie pierwszej, którą napisałem, ale pierwszej, z której jestem zadowolony.

Na każdej książce znajdziesz napisy stwierdzające, że jest najlepsza na świecie. Nie wiem czy moja jest naj, naj naj albo tylko jedna z naj – powiem tylko, że to dzięki przestrzeganiu tych zasad zawdzięczam to kim jestem, wszystkie swoje sukcesy, to że utrzymuję się swobodnie nie poświęcając na pracę więcej niż trzy dni tygodniowo oraz to, że przez lata otaczałem się pięknymi kobietami, a teraz mieszkam z jedną z nich. Jeśli chcesz, przejrzyj spis treści i fragmenty jakie umieściłem poniżej.

Jeśli czujesz, że to dla ciebie, to kliknij KUP TERAZ. Ten zakup będzie jednorazową inwestycją, z której korzyści będziesz czerpał przez lata. Będę się z tego cieszył, ale jeśli jesteś już w tym miejscu, w którym zawsze chciałeś być, to będę się cieszył z tego równie bardzo.

Książka jest do kupienia wyłącznie on-line na stronie sklep.volantification.pl Nie szukaj jej w księgarniach!

Podręcznik kompleksowej zmiany życia

“Piąty poziom” zawiera 10% strategii, taktyk i wskazówek w 90% odpowiedzialnych za odczuwane szczęście. Pięć pełnych konkretów rozdziałów dotyczących skutecznych przekonań, finansów, życia uczuciowego i self-marketingu.

Tytuł: Piąty poziom

ISBN: 978-83-935898-0-7

Liczba stron: 339

Format: wersja drukowana, okładka miękka

Książka dostępna także jako ebook (pdf, epub, mobi)!